Nákladní vozy

Výrobky BG Products, Inc. pro nákladní, stavební stroje, zemědělskou a jinou techniku jsou zaměřeny především na vyčištění a optimalizaci vstřikovacího a spalovacího procesu, což vede k obnovení výkonu motoru, snížení spotřeby nafty a celkově k optimalizaci chodu motoru a s tím související další výhody.

Komplexním a nejúčinnějším řešením je dekarbonizační sada pro nákladní, stavební nebo zemědělské stroje, komplet 6578HD, jejíž aplikace vede ke zvýšení výkonu motoru (zvýšení komprese), kvalitnější jízdní vlastnosti a účinnost motoru, snížení tření a prodloužení životnosti oleje a různých komponentů vstřikovacího, spalovacího i výfukového systému.

Pro vozy s olejovou náplní 9-15 l motorového oleje tu je kompletní sada BG 6576. Pro osobní a menší užitková auta, obecně do 6 l oleje je určena dekarbonizační sada pro dieselové motory  BG 6575.

Jednotlivé výrobky pro řešení bez výměny oleje jsou určeny jako přísady do paliva s účinkem na vstřikovací i spalovací prostory motoru a jsou to:

BG 245 nebo větší balení BG 24532 pro vyčištění vstřikovacího systému a tedy lepší dávkování paliva, lepší rozprach=kvalitnější spalování a využití paliva

BG PD15 – novinka pro dieselové motory s větším množstvím úsada a pro užitkové vozy (dodávky,…) při větších obtížích nebo najetých kilometrech

BG PD09 - Profesionální přípravek na dekarbonizaci spalovacího a vstřikovacího systému nákladních, stavebních a zemědělských vozů 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení