BG PD15 - dekarbonizace vstřikovacího a spalovacího systému diesel. motorů

735 Kč 607,44 Kč bez DPH
Skladem

BG PD15 Diesel Fuel System Performance Restoration

Vysoce výkonný produkt na dekarbonizaci vstřikovacího a spalovacího systému. Pro naftové motory s větším množstvím úsad nebo jako první krok BG dekarbonizace před pravidelnou aplikací BG 245.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný a efektivní dekarbonizační produkt k dekarbonizaci vstřikovacích a spalovacích systémů naftových motorů. Doporučujeme použít zvýšené množství pro jednorázovou dekarbonizaci při větších obtížích nebo více najetých km. Účinně odstraňuje úsady z palivového systému, z vnějšku i z vnitřních částí vstřikovačů, vstřikovacích čerpadel u nejnovějších vysokotlakých motorů CR (Common rail), ale i ve starších typech motorů

Výhody: Efektivně odstraňuje tvrdé karbonové úsady ze spalovací komory, kontaktních ploch ventilů a zabraňuje tvorbě karbonu na pístních kroužcích. Navrací zpátky výkon a kroutící moment motoru. Snižuje spotřebu pohonných hmot a emise. Aditivum je určeno pro všechny druhy motorové nafty.

Zcela bezpečný pro filtry pevných částic (DPF / FAP), katalyzátory a kyslíkové senzory. 

  • Obnovuje výkon a točivý moment
  • Udržuje vstřikovače a spalovací komory čisté
  • Obnovuje účinnost paliva
  • Prodlužuje životnost komponent palivového systému
  • Není nutné jezdit dlouhé trasy, aditivum pracuje efektivně za jakéhokoliv provozu motoru
  • Ideální aplikovat před použitím BG 245 Pouze pro naftové motorizace

Balení pro osobní vozy:

BG PD15 v plechovce, 325 ml na jednu palivovou nádrž s max. 75 l nafty

Balení pro nákladní, stavební, zemědělské stroje a obecně větší nádrže:

BG PD09 v lahvi, 946 ml na max. 378 l nafty

Návod k použití:

Přidejte BG PD15 před tankováním nafty do palivové nádrže (max.75 l), k nalití do nádrže doporučujeme trychtýř ( zakoupíte v sekci "Ostatní zboží"), dotankujte plnou nádrž a vyjeďte nádrž do rezervy.

Přidejte BG PD09 do palivové nádrže, dotankujte plnou nádrž na předepsanou koncentraci dávkování (max 378 l nafty) a vyjezděte nádrž do rezervy.

 

U nás máte jako zákazník při objednávce nad 1000,-Kč dopravné zdarma.

Uvedená cena je dána obchodními podmínkami přímo výrobce BG Inc. a je tedy všude stejná. Dotazy i objednávky také na mailu novak@bgauto.cz nebo přes SMS na tel: 721 470 173.

Pozn.: Zájemci o obchodní spolupráci vítáni. Obsluhujeme profesionály z řad servisů, opraven. Individuální přístup a možné osobní projednání pro velkoodběratele. Nabízíme pravidelnou, výhodnou a poctivou spolupráci. (e-mail: novak@bgauto.cz

Doporučená maloobchodní cena: 709 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost ve velmi úzké spolupráci s předními výrobci automobilů a mimosilničních strojů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku, které navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezmontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek.

K dispozici má nejen vlastní laboratoře a oddělení vývoje i výzkumu, ale také inovační centrum, kde jsou zkoumány a testovány nové technologie.

Nový výrobní závod a distribuční centrum umožňují poskytovat zákazníkům i distributorům zákaznicky přizpůsobená řešení a pomáhají tak BG zákazníkům uspět na vysoce konkurenčním trhu.