BG 2256 DFC HP - Aditivum nafty - Celoroční

305 Kč 252,07 Kč bez DPH
Skladem

Multifunkční aditivum nafty pro vysokotlaké systémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

            INFORMACE K VÝROBKU:
 
  • Vytváří silný mazací film pro ochranu vstřikovačů, čerpadla a předchází jejich poškození nebo zadření.
  • Velmi efektivně odstraňuje usazeniny z palivového systému, chrání před vznikem nových usazenin, a to i v nejmodernějších vysokotlakých systémech (Common Rail), kde vznikají vysoké teploty a degradace paliva.
  • Zabraňuje zanášení a ucpání palivového filtru.
  • Stabilizuje naftu před vznikem oxidace a gelovatěním po dobu 6 měsíců.
  • Eliminuje nepříznivé účinky biosložky v palivu.
  • Snižuje emise, spotřebu paliva, odstraňuje vodu z palivového systému, chrání systém před korozí.
  • Působí preventivně před zanášením DPF filtrů.

Balení: 177 ml

Dávkování: přidejtě doporučené množství BG 2256 do nafty při každém tankování – jedno balení 177 ml vystačí na 400 l nafty.

U nás máte jako zákazník při objednávce nad 1000,-Kč dopravné zdarma.

Uvedená cena je dána obchodními podmínkami přímo výrobce BG Inc. a je tedy všude stejná. Dotazy i objednávky také na mailu novak@bgauto.cz nebo přes SMS na tel: 721 470 173.

Pozn.: Zájemci o obchodní spolupráci vítáni. Obsluhujeme profesionály z řad servisů, opraven. Individuální přístup a možné osobní projednání pro velkoodběratele. Nabízíme pravidelnou, výhodnou a poctivou spolupráci. (e-mail: novak@bgauto.cz)

Doporučená maloobchodní cena: 296 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost ve velmi úzké spolupráci s předními výrobci automobilů a mimosilničních strojů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku, které navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezmontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek.

K dispozici má nejen vlastní laboratoře a oddělení vývoje i výzkumu, ale také inovační centrum, kde jsou zkoumány a testovány nové technologie.

Nový výrobní závod a distribuční centrum umožňují poskytovat zákazníkům i distributorům zákaznicky přizpůsobená řešení a pomáhají tak BG zákazníkům uspět na vysoce konkurenčním trhu.