BG 208100 44K - Čistič vstřikovacího systému ( Benzin )

320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální přípravek na dekarbonizaci spalovacího a vstřikovacího systému se 100% účinností

Detailní informace

Detailní popis produktu

 INFORMACE K VÝROBKU:

  • Profesionální přípravek k efektivnímu odstranění karbonových úsad z benzínových motorů.
  • Velmi efektivně obnovuje výkon vstřikovacího systému, odstraňuje nejhouževnatější úsady ze spalovacího prostoru, ventilů, lambda sondy a katalyzátoru. 
  • Snižuje spotřebu paliva a emise, zvyšuje výkon motoru a několikanásobně prodlužuje životnost vstřikovacího systému.
  • Absolutně bezpečné pro všechny typy motorů a filtry pevných částic.
  • Preventivním použitím přípravku BG 44K® udržujete celý spalovací systém ve vynikajícím stavu, předcházíte opotřebení a drahým opravám.

POZNÁMKA:

  • Po vyčištění pomocí BG 44K®, pravidelně používejte BG Supercharge®II, PN 2026E. Zabráníte tak tvorbě usazenin v palivovém systému a motoru, zlepšíte jízdní vlastnosti a snížíte spotřebu paliva.
  • (balení 100 ml pro 4-taktní motocykly, čtyřkolky, skútry) - doporučujeme použít kompletní set BG 6900 KIT dekarbonizace pro 4-taktní motocykly

Dávkování:

  • 100 ml balení BG 44K přidejte do palivové nádrže na maximální množství 20 litrů benzínu

 

U nás máte jako zákazník při objednávce nad 1000,-Kč dopravné zdarma.

Uvedená cena je dána obchodními podmínkami přímo výrobce BG Inc. a je tedy všude stejná. Dotazy i objednávky také na mailu novak@bgauto.cz nebo přes SMS na tel: 721 470 173.

Pozn.: Zájemci o obchodní spolupráci vítáni. Obsluhujeme profesionály z řad servisů, opraven. Individuální přístup a možné osobní projednání pro velkoodběratele. Nabízíme pravidelnou, výhodnou a poctivou spolupráci. (e-mail: novak@bgauto.cz)

Doporučená maloobchodní cena: 339 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost ve velmi úzké spolupráci s předními výrobci automobilů a mimosilničních strojů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku, které navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezmontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek.

K dispozici má nejen vlastní laboratoře a oddělení vývoje i výzkumu, ale také inovační centrum, kde jsou zkoumány a testovány nové technologie.

Nový výrobní závod a distribuční centrum umožňují poskytovat zákazníkům i distributorům zákaznicky přizpůsobená řešení a pomáhají tak BG zákazníkům uspět na vysoce konkurenčním trhu.