10W-30 Supreme syntetický motorový olej

261 Kč 215,70 Kč bez DPH
Skladem

PETRO-CANADA SUPREME SYNTHETIC 10W-30 je motorový olej navržený k efektivnímu mazání moderních benzínových motorů osobních a lehkých dodávkových automobilů z produkce USA a Asie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAE 10W-30, API SN, ILSAC GF-5/GF-6A

Motorový olej nejvyšší kvality formulovaný na patentované technologii HT PURITY, která produkuje 99,9%tní křišťálově čistý základový olej. Speciálně formulovaný se 100%tně syntetickými základovými oleji v kombinaci s nejlepší možnou aditivací zajišťující výjimečnou rezistenci k tepelnému selhání, ochraně proti oděru, s depozitním štítem pro těžké provozní podmínky a excelentní tekutosti při nízkých teplotách.

Je doporučen pro mazaní motorů poháněných LPG a stačeným zemním plynem (CNG).Snižuje úsady, kaly, laky a karbony v motoru. Minimalizuje zalepování pístních kroužků. Šetří palivo a prodlužuje životnost motoru. Zlepšuje mazání a udržuje mazací kanálky v čistotě. Výjímečná ochrana proti otěru a rzi. Prodlužuje životnost vačkové hřídele a ložisek. Vynikající mazání v zimním období. Výrazně snižuje tření v motoru. Motorové oleje PETRO-CANADA SUPREME SYNTHETIC jsou prvnonáplní mnoha výrobců automobilů.

Kompatibilní s motory pracujícím na ethanolové palivo (E85), kde zaručují ochranu proti korozi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Petro-Canada je jednou z největších rafinériích, působící v 80-ti zemích světa s roční výrobou přes 1 miliardu litrů :

- benzinu
- nafty
- paliva do stíhaček
- asfaltu
- motorových olejů
- převodových olejů
- speciálních lubrikantů
 
Jejich profesionalita je přivedla k umístění do 10-ti největších rafinérií světa s celkou produkcí 10% z celé produkce Severní Ameriky. Působí na trhu přes 30 let a vypilovali svoje zařízení, technologie i postupy na to maximum, které přivádí Vám!