BG 937 Výplach posilovače řízení - Verze se sběrnou nádobou

Na dotaz
Značka: BG Products
55 000 Kč 45 454,55 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální přístroj pro kompletní výměnu kapaliny v posilovači řízení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Který ve třech krocích provede kompletní výměnu kapaliny v posilovači řízení. Konec složitého rozebírání, drahým opravám, vše během krátké doby.

 

1. krok – Kompletní výplach systému, odstranění úsad z celého vnitřního systému

2. krok – Odstranění 100 % staré kapaliny

3. krok – Naplnění systému novou kapalinou a speciálním BG kondicionérem, který zvýší oxidační stabilitu kapaliny a prodlouží životnost celé náplně a celého systému

Přístroj dostupný ve dvou variantách na objednávku - kufříková verze a verze se sběrnou nádobou.
 

U nás máte jako zákazník při objednávce nad 1000,-Kč dopravné zdarma.

Uvedená cena je dána obchodními podmínkami přímo výrobce BG Inc. a je tedy všude stejná. Dotazy i objednávky také na mailu novak@bgauto.cz nebo přes SMS na tel: 721 470 173.

Pozn.: Zájemci o obchodní spolupráci vítáni. Obsluhujeme profesionály z řad servisů, opraven. Individuální přístup a možné osobní projednání pro velkoodběratele. Nabízíme pravidelnou, výhodnou a poctivou spolupráci. (e-mail: novak@bgauto.cz

 
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ve velmi úzké spolupráci s předními výrobci automobilů a mimosilničních strojů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku, které navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezmontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek.

K dispozici má nejen vlastní laboratoře a oddělení vývoje i výzkumu, ale také inovační centrum, kde jsou zkoumány a testovány nové technologie.

Nový výrobní závod a distribuční centrum umožňují poskytovat zákazníkům i distributorům zákaznicky přizpůsobená řešení a pomáhají tak BG zákazníkům uspět na vysoce konkurenčním trhu.