BG 704 Servis klimatizace

Na dotaz
Značka: BG Products
176 Kč 145,45 Kč bez DPH
Skladem

Servis klimatizace - odstranění úniků, doplnění systému chladivem + mazivem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automobilová klimatizace potřebuje pro plný výkon řádný tlak chladiva a správnou funkčnost maziva v systému. Nicméně během času dochází k úniku tlaku přes těsnění, O-kroužky a hadice. Unikající chladivo obsahuje i chladivový olej, jehož úbytek má za následek sníženou mazací schopnost, vznik opotřebení kompresoru a snížení chladícího výkonu klimatizace. Předchází únikům tím, že obnovuje těsnící schopnost, renovuje těsnění a vytváří ochranný film v hadicích. Unikátní složení ze speciálních syntetických aditiv a vlastního chladiva R-134a zaručuje plný výkon klimatizace. Je určený pro všechny systémy s chladivem R-134a, kde je doporučená viskozita chladivového oleje ISO 46 - 100.

Balení

bg bal 59 ml
704

 

U nás máte jako zákazník při objednávce nad 1000,-Kč dopravné zdarma.

Uvedená cena je dána obchodními podmínkami přímo výrobce BG Inc. a je tedy všude stejná. Dotazy i objednávky také na mailu novak@bgauto.cz nebo přes SMS na tel: 721 470 173.

Pozn.: Zájemci o obchodní spolupráci vítáni. Obsluhujeme profesionály z řad servisů, opraven. Individuální přístup a možné osobní projednání pro velkoodběratele. Nabízíme pravidelnou, výhodnou a poctivou spolupráci. (e-mail: novak@bgauto.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ve velmi úzké spolupráci s předními výrobci automobilů a mimosilničních strojů vyvíjí a vyrábí unikátní speciální chemicko-technologické kapaliny k profesionální údržbě vozového parku, které navrací původní výkon a snižují provozní náklady. Společnost je průkopníkem v bezmontážní metodě čištění vstřikovacích jednotek.

K dispozici má nejen vlastní laboratoře a oddělení vývoje i výzkumu, ale také inovační centrum, kde jsou zkoumány a testovány nové technologie.

Nový výrobní závod a distribuční centrum umožňují poskytovat zákazníkům i distributorům zákaznicky přizpůsobená řešení a pomáhají tak BG zákazníkům uspět na vysoce konkurenčním trhu.