BG 109 EPR

Neohodnoceno
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Skladem

Profesionální výplach motoru se 100% účinností!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měření kompresních tlaků před BG dekarbonizací a po BG dekarbonizaci - jasně patrný nárůst kompresních tlaků = plný výkon, nižší spotřeba a emise.

Složení přípravku zaručuje vysoce efektivní a velmi silný účinek. Bleskově odstraňuje veškeré houževnaté úsady, kaly a laky z pístních kroužků a kompletního olejového prostoru v motoru. Navrací zpět kompresní tlaky, výkon motoru, snižuje emise. Zabraňuje poškození olejové pumpy a těsnění. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru.

Dávkování: jedno balení 325 ml na 4–6 litrů oleje v motoru. Před výměnou motorového oleje přidejte jedno balení do starého oleje. Motor nastartujte a ponechte na volnoběh běžet 20 minut benzínový a 40 minut naftový motor.

Balení:
bg bal 325 ml bg bal 946 ml
109 10932

DOPORUČENÍ:

Nezapomeňte objednat i excelentní BG aditivum motorového oleje, které v kombinaci s BG 109 EPR poskytuje 100% výkon a ochranu motoru.

115 - 2016112 - 2015

 

 

 

 

 

BG 115 MOA                                                      BG 112 DOC

pro benzínový motor                                        pro naftový motor

U nás máte jako zákazník při objednávce nad 1000,-Kč dopravné zdarma.
Uvedená cena je dána obchodními podmínkami přímo výrobce BG Inc. a je tedy všude stejná. Dotazy i objednávky také na mailu novak@bgauto.cz nebo přes SMS na tel: 721 470 173.

Pozn.: Zájemci o obchodní spolupráci vítáni. Obsluhujeme profesionály z řad servisů, opraven. Individuální přístup a možné osobní projednání pro velkoodběratele. Nabízíme pravidelnou, výhodnou a poctivou spolupráci. (e-mail: novak@bgauto.cz)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení